Lagoons

DAMAC

O projekte

Predstavujeme Vám nový výnimočný projekt v Dubaji, aký vo svete nemá konkurenciu. Jedná sa o neuveriteľný rezidenčný projekt, z najlepších Európskych letovísk na jednom mieste s autentickou architektúrou, kultúrou a krištáľovými lagunami a plážami – DAMAC LAGOONS, v predaji časť MALTA a COSTA BRAVA.

od 740 000EUR

5i, 210m2

Maroko
S čistými líniami a dokonale prepracovanými akcentmi domy v Maroku harmonicky spájajú zaužívané regionálne prvky so súčasnými vplyvmi, čo vedie k sofistikovanej aure elegancie a moderného bývania. Vstúpte dovnútra a objavte život, kde sa nadčasové dedičstvo je skĺbené so špičkovým luxusom. Nádherné útočisko, ktoré presahuje každodennú existenciu.
Santorini

Na Santorini sú zhluky mestských domov a víl, ktoré sú pospájané malebnými chodníkmi, cyklotrasami a okrasným lístím. Premyslene navrhnuté exteriérové priestory dopĺňajú vkusné interiéry a
rozsiahle vonkajšie priestory. Vhodné na romantickú prechádzku ako na pláži.

Portofino

Ako najlepšie zo svetových majstrovských diel. Paleta Portofina je umne vyvážená – vizuálna rovnováha farby a vzoru, jednota a rozmanitosť. Tento koncept dopĺňa Work & Play Hub, ktorý spája podnikanie s relaxom a dáva vám priestor na melbnú kanceláriu s krásnym exteriérom.

Costa Brava

V časti Lagoons – Costa Brava Vám ponúkame 5 spálňové apartmány rozprestierajúce sa na troch podlažiach o rozlohe 299 m2 spolu s terasami a balkónmi na pozemku o rozlohe od 186,57 m2 samozrejmosťou je parkovanie, terasa a záhradka.

Dokonalý luxusný slnečný interiér domu s terasou a záhradou s krásnym výhľadom dodá vášmu bývaniu pocit veľkého luxusu a pohodlia. Všetky domy sú ladené do bielych farieb s prvkami hnedej v atmosfére domov na Costa brava.

Nice

Brilantne modré vody, svieža krajina, Stredomorské vibrácie. Všetko, čo je očarujúce v Nice bude teraz patriť aj vám. S vilami inšpirovanými umeleckým, tradičným dizajnom je každý návrat domov ako keby ste unikli od reality a prišli na Juhovýchod Francúzska.

Malta

V časti Damac Lagoons – Malta, ktorú Vám aktuálne ponúkame, sú pre vás pripravené 4 a 5 spálňové luxusné vily o rozlohe 211 m2 a 313 m2 samozrejmosťou je parkovanie, terasa a záhrada.

Dokonale presvetlený interiér domu s terasou a záhradou s krásnym výhľadom na lagúnu dodá vášmu bývaniu pocit veľkého luxusu a pohodlia. Vily sú navrhnuté na dvoch a troch podlažiach.

Venice

Všetky veľké, luxusné vily v časti Venice sa tešia úžasným výhľadom na úžasné lagúny. Ich ohromujúca, monochromatická architektúra je veľmi ovplyvnená týmto populárnym talianskym mestom.

Marbella

Marbella už nie je len dovolenkovou destináciou. V tomto projekte bola zachytená samotná podstata tohto letoviska z hladkých bielych exteriérov mestských domov  až po veľké okná, zemité drevené vzory a jemné stredomorské motívy.

Monte Carlo

Monte Carlo má jedinečný a okamžite rozpoznateľný šarm, ktorý bol zachytený a znovu vytvorený verne v lagúnach DAMAC. Modernosť žiarivých bielych stien, okná s dvojitou výškou a elegantné drevené prvky sú v kontraste s odhalenými tehlovými stĺpmi.

Ibiza

Prežite svoj život v tejto krásnej lokalite, ktorá je verným obrazo obľúbenej dovolenkovej destinácie. 

Galéria

Pozrite si vaše nové bývanie

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *