Damac Hills 1

DAMAC

O projekte

Prežite svoje voľné chvíle v unikátnom golfovom rezorte vo svojom krásnom apartmáne s krásnym výhľadom na golfové ihrisko, ktoré bolo navrhnuté Tiger Woodsom, obklopeným bazénmi s dažďovou sprchou a kaskádovým vodopádom, ktoré si určite zamilujete.

Doprajte si novú vášeň, ktorá urobí zázraky s vašim fyzickým a duševným zdravím alebo jednoducho oddych s množstvom outdoorových aktivít, ktoré máte priamo pred dverami. Množstvo turistických chodníkov, cyklotrasy, tenisové kurty alebo exkluzívna telocvičňa s nádherným výhľadom na golfové ihrisko.

Príroda ktorá obklopuje celý Golf Gate dodá moderným vkusne zariadeným apartmánom pocit dovolenky a maximálneho oddychu. Pre aktívnejších malých aj veľkých športovcov je možnosť využiť športoviská na tenis, futbal, kriket, basketbal a iné športy a tiež bežeckú dráhu okolo rezortu.

Pre celoživotných študentov je vzdelávanie na svetovej úrovni rovno za rohom, taktiež vaši deti, ktoré sú pripravené na školu môžu využiť renomovanú akademickú inštitúciu s najnovšími medzinárodnými učebnými osnovami.

Golf Gate ponúka jednospálňové a dvojspálňové apartmány s balkónmi a s krásnymi výhľadmi na golfové ihrisko, ceny sa odvíjajú od veľkosti a poschodia umiestnenia apartmánu.

Golf Gate sú apartmánové domy s jedno a dvojspálňovými apartmánmi s krásnym výhľadom na golfové ihrisko s množstvom ďalších športových aktivít, bazénmi s krásnou prírodou. Ceny apartmánov sa odvíjajú od poschodia a veľkosti apartmánu.

Ponúkame Vám naše služby pri kúpe vášho vysnívaného apartmánu bez navýšenia ceny o našu províziu.

Všetky možnosti a rozloženia apartmánov Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.

od 160 000EUR

1i, 37m2

GOLF GATE

2 Izbový apartmán

Dvojizbový apartmán o rozlohe 58,19 m2 sa skladá so vstupnej chodby, kúpeľne s wc, obývačky s kuchyňou, samostatnej spálne a balkóna.

752 000 AED / 198 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

GOLF GATE

3 Izbový apartmán

Trojizbový apartmán o rozlohe 105,43 m2 s dvomi samostatnými spálňami, balkóna, veľkej priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou, veľkej kúpelne.

1 226 000 AED / 323 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

Galéria

Pozrite si vaše nové bývanie

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *