Safa Two

DAMAC

O projekte

Jedinečný krásny projekt v rubínových farbách Safa Two, ktorý navrhol návrhár šperkov De Grisogono je jeden z najkrajších a najluxusnejších projektov napodobňujúci brúsený diamant. Je inšpirovaný slnkom, nádherná oslnivá budova, ktorá sa stane prominentným bodom Dubaja rozpoznateľným na míle ďaleko.

Safa Two sa nachádza oproti budove Safe One a spolu tvoria elegantné prepojenie medzi centrálnym Dubajom a jeho novšími oblasťami, jej obyvateľom je poskytnutý panoramatický pohľad naokolo vrátane kanála, Burj al Arab, palmový ostrov a Jumeirah.  

Samozrejmosťou je krásny plážový bazén s pieskom, aby ste si mohli oddýchnuť pod palmami s krásnym výhľadom.

Nad 60 poschodím sa nachádza terasa s pomenovaním rubínové srdce s nekonečným bazénom  a s krásnym výhľadom na celé mesto.

Rezidenčný komplex ponúka exkluzívne apartmány, ktoré sú ideálnou možnosťou na bývanie v jednom z najprestížnejších miest sveta s výhodnou investíciou a vysokou návratnosťou. Apartmány sú navrhnuté tak, aby vyhovovali obyvateľom modernej metropoly. Jednoduchý štýlový dizajn sa spája s luxusom, ponúka krásne výhľady na panorámu mesta. Apartmány majú panoramatické okná a priestranné terasy, v každom apartmáne sú pohyblivé steny, aby poskytli úplnú flexibilitu vášho domova. Zmena rozloženia kedykoľvek chcete je taká jednoduchá ako otvorenie okna či dverí.

Pomôžeme vám vybrať si pre vás čo najvhodnejší apartmán, ktorý bude spĺňať všetky vaše predstavy a sny.

od 730 000EUR

3i, 112m2

Galéria

Pozrite si vaše nové bývanie

POSCHODIE 46

1 Izbové Štúdio

Krásne veľké štúdio o rozlohe 59,45 m2 na 46. poschodí, s veľkou priestrannou izbou s kuchyňou s veľkým balkónom a kúpeľňou.

1 498 000 AED / 395 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

POSCHODIE 39

Luxusný Apartmán

Nádherný luxusný apartmán s dvomi spálňami, veľkou obývačkou s jedálňou, dvomi kúpeľňami pre každú spálňu a balkónom na 39. poschodí o rozlohe 95 m2 s krásnym výhľadom.

2 265 000 AED / 598 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

POSCHODIE 64

2 Izbový Apartmán

Krásny 2 izbový apartmán s veľkorysou rozlohou  73,8 m2 na 64. poschodí s veľkou spálňou s východom na balkón, obývačkou s kuchyňou, priestrannou kúpeľnou a  pracovňou.

1 651 000 AED / 440 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *